Author: B***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great value for money. Hair Softness: vey sofy
Màu sắc: màu đen
Price: 277.400₫
Original Price: 295.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 60 g |
| Chiều dài | 12 cm |
| Chiều rộng | 10 cm |
| Đầu | 22.5 cm |
| Đường kính | 10 cm |
| SKU | sb25021774119546336 |
Author: B***o
Date:
Review: Great value for money. Hair Softness: vey sofy
Màu sắc: màu đen
Author: 2***6
Date:
Review: Fits perfectly ❣️
Màu sắc: màu đen
Author: a***s
Date:
Review: This hair is so stunning I am definitely ordering again
Màu sắc: màu đen
Author: f***y
Date:
Review: super comfortable to wear, bought for cosplay and its perfect
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm